چرا باید یه سایت داشته باشیم ؟

هر فردی که نیاز به تجارت الکترونیک را در زمینه ی کاری خود ببیند برای هر نوع فعالیت اقتصادی به ساخت وب سایت نیاز دارد.هر کسب و کاری هرچند کوچک برای معرفی محصولات و خدمات خود نیاز به طراحی وب سایت دارد به عبارتی یک سایت می تواند نقش یک بروشور تبلیغاتی را برای شما بازی کند حتی با امکاناتی بسیار بیشتر از یک بروشور ساده. شما با استفاده از یک سایت اینترنتی می توانید به راحتی محصولات خود را به بازدید کنندگان خود معرفی کنید. 
طراحی سایت

طراحی ظاهر سایت متناسب با کسب و کار و سلیقه شما

هدف اولیه هر کسب ‌و کاری صرف نظر از کالایی که می‌فروشند جذب مشتریان بالقوه و تبدیل آن‌ها به مشتریان وفادار است؛ چرا که فقط با داشتن مشتریان راضی می‌توان به درآمد بالا و موقعیت خوبی در بازار رسید. طراحی UI و UX نقش اساسی را در رسیدن به این هدف ایفا می‌کند؛ زیرا باعث بهبود تجربه کاربر و رضایت مشتری شده و در نتیجه به افزایش تعداد کاربران و مصرف کنندگان یک برنامه ویژه کمک می‌کنند.
طراحی سایت

پیاده سازی طرح تایید شده

طرح وب سایت باید به صورت کد های برنامه نویسی نوشته شود. این مرحله بسته یه طرح برای پیاده سازی زمان بر بوده اما تلاش میشود در سریع ترین زمان پیاده سازی شود. شما در جریان کارهایی که انجام شده و قصد انجامش را داریم، شما را مطلع میکنیم.
ساخت سایت

تکمیل مراحل سئو

بیش از نیمی از کاربران وب هرگز فراتر از صفحه اول نتایج جستجو نمی‌روند، از این رو ضروری است که سایت شما دارای رتبه بالا جهت مشاهده شدن برای واژگان جستجوی مرتبط با حوزه شما باشد. پس از پیاده سازی کامل وب سایت ، مراحل مربوط به سئو (بهینه سازی موتورهای جستجوگر) انجام می گیرد.
ساخت سایت

تحویل و پشتیبانی

پس از توسعه یک وب سایت توسط طراحان و تحویل آن به مشتری مرحله پشتیبانی یک سایت آغاز می شود. بنابراین پشتیبانی یک سایت شامل طراحی و تغییرات در سایت نمی شود. بلکه پشتیبانی به معنای تضمین عملکرد صحیح وب سایت است. البته می توان پشتیبانی از سایت را به گونه ایی دیگر نیز تعریف نمود یعنی وظایف دیگری را به وظایف شرکت پشتیبان سایت اضافه کرد مثلا درج و ویرایش محتوا، نگهداری از سئو و حتی تغییر در طراحی و غیره. که در این صورت معنای پشتیبانی از سایت تغییر می کند. اما آن چیز که به طور مرسوم به عنوان پشتیبانی یک سایت در نظر گرفته می شود عملکرد سایت است. پشتیبان سایت موظف است که عملکرد سایت را تضمین نماید و در صورت بروز مشکل در کوتاه ترین زمان مشکل را بررسی و رفع نماید. وظایفی که یک پشتیبان بر عهده دارد، انجام آپدیت های ضروری (آپدیت سیستم مدیریت محتوا و پلاگین ها)، انجام ایمن سازی های در موارد خاص، نگهداری از هاست، تشخیص و مقابله در برابر حملات هکر ها می باشد. اغلب دیده می شود که صاحبان وب طراحی سایت و یا نگهداری سئو را بخشی از پشتیبانی سایت می دانند. در صورتی که هر یک از این بخش های سایت نیاز به توجه و قراردادی متفاوت دارد و در تعریف پشتیبانی سایت نمی گنجد.
ساخت سایت

نمونه کارامون

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه طراحی سایت ببینید. ضمنا در صورتی که نمونه کارها تنوع زیادی داشت و بررسی تمامی آنها از فرصت و حوصله شما خارج بود می توانید از طریق قسمت ارسال درخواست یک درخواست مشاوره ثبت نمایید.
نمونه کارامون
رزومه