سالکالا

این وبسایت با نمانام (برند“ salkala” سالکالا) بصورت آنلاین و به دو زبان فارسی و انگلیسی ، محصولات و خدمات شما  را به نمایش می گذارد  و در واقع تونلی الکترونیکی میان خریدار و فروشنده، چه در داخل و چه در خارج از ایران است که آنها را از محصولات و خدمات یکدیگر مطلع می سازد. اقدامات و خدمات “ salkala”  منجر به انتخاب بهترین گزینه برای هر دو طرف خریدار و فروشنده  می شود.

در این سایت الکترونیکی ما به گونه ای عمل می کنیم که در آن مصرف کنندگان، بازرگانان و شرکت های تجاری بین المللی فرصتی برای رونق و پیشرفت کسب و کار خود داشته باشند. کار اصلی شرکت، ارتباط با شرکت های بین المللی و معرفی آنها به مصرف کنندگان می باشد. تلاش ما در جهت گسترش محصولات و خدمات سایت برای تبدیل شدن به مرکزی برای رفع نیازهای روزمره مشتریان عزیزمان می باشد.  

لازم به ذکر است که این سایت شامل تمامی طبقات کالایی می شود و به منظور پوشش تمامی کالاهای مجاز از کدهای HS گمرکی استفاده کرده ایم که در سراسر جهان شناخته شده می باشند.

در پایان، از  اینکه راه اندازی وب سایت خود را کمک کوچکی به صادر کنندگان، واردکنندگان و تولید کنندگان بین المللی می دانیم، خرسند هستیم.

ازجمله خدمات قابل ارایه، پیوند شما با بهترین شرکت های حمل و نقل بین المللی و ارایه کنندگان خدمات بازرگانی می باشد.
جزئیات پروژه :